Ужгородські пластуни отримали Вифлеємський вогонь

Життя  14 грудня 2020 року, 09:49 475 ФОТО

Вифлеємський вогонь отримали ужгородські пластуни від скаутів Словаччини. Через карантин, акція відбулася на самому кордоні, в пункті пропуску "Малий Березний". За словами координаторки заходу Вікторії Попадинець, серед всіх осередків Пласту в Україні, цьогоріч вони отримали Вогонь миру першими.

Під час передачі Вогню миру, ужгородські пластуни виконали пісню, яку написали спеціально для цієї акції. За словами координаторки заходу Вікторії Попадинець, поширення вогню скаутами розпочалося у 80-тих роках минулого століття. Його запалюють перед Різдвом Христовим у Вифлеємі.

Loading...

Читайте також:  Меню на Новий рік 2021: що повинно бути на новорічному столі та як його прикрасити

"Кожного року він летить літаком до Відня, де збираються скаути зі всього світу і везуть його до своїх країн, де поширюють його, – розповіла Вікторія. – Цей Вогонь символізує мир, добробут і любов. Через пандемію літак з Відня до Києва прилітає в середу і цьогоріч ми отримаємо його першими, від скаутів і пластунів Словаччини".

Вогонь зі словацького боку кордону передавали шестеро скаутів.

"Це вогонь з базиліки Вифлеєму, – сказав керівник Східнословацької області Міхал Новак. – У Словаччину він дістався 31-ший раз. Нашим українським братам та сестрам ми передаєм його втретє".

Як розповів член крайової пластової старшини Словаччини Володимир Кравець, в Зальцбургу передали австрійським скаутам, які, у свою чергу, передали його на кордоні словацьким скаутам.

Вифлиємський вогонь

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0