На Закарпатті вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Життя  14 грудня 2020 року, 12:14 508

Керівництво Закарпаття та Ужгорода, представники громадської організації «Союз Чорнобиль України» сьогодні взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції у сквері на площі Дружби народів.

Вшановують ліквідаторів нині по всій Україні – саме 14 грудня 1986 року завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Loading...

Читайте також:  Головні новації грудня: що зміниться для українців

За інформацією департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради, у нашому місті зараз проживають 465 осіб – учасників ліквідації на ЧАЕС, із них 317 мають статус ліквідатора. Розпорядженням міського голови Богдана Андріїва до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції 40 ліквідаторів отримають матеріальну допомогу по 1000 гривень.

Крім того, протягом року забезпечили путівками на оздоровлення 9 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (69251,72 грн), ще 6 отримали компенсацію за путівки, також 319 особам нарахували компенсацію на харчування на суму 745 тис 838 грн, 70 особам надали компенсацію щорічної додаткової відпустки на суму 477 тис. 355 грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0