Від ускладнень коронавірусу помер знаний викладач УжНУ

Життя  15 грудня 2020 року, 10:03 5254

У понеділок, 14 грудня, у лікарні після кількатижневої мужньої боротьби з COVID-19 перестало битися серце викладача УжНУ, сумлінного науковця, завідувача кафедри французької мови і зарубіжної літератури – доцента Степана Степановича Бобинця. Цю сумну звістку повідомив декан факультету іноземної філології Михайло Рошко.

Від ускладнень коронавірусу помер доцент УжНУ Степан Степанович Бобинець

Степан Бобинець народився 13 липня 1945 року у селі Ізки на Міжгірщині. Закінчив відділення німецької мови і літератури факультету романо-германської філології Ужгородського державного університету у 1967-му році. З того часу працював викладачем спочатку німецької мови на кафедрі іноземних мов, а згодом – викладачем зарубіжної літератури на кафедрі французької мови і зарубіжної літератури. Паралельно працював на обласному радіо і був редактором університетської газети «Радянський студент».

Читайте також:  Пішов із життя відомий закарпатець

У 1983-му році Степан Степанович захистив кандидатську дисертацію по творчості Фрідріха Шіллера, а у 1987-му – отримав наукове звання доцента кафедри іноземних мов. У 1986-му році був обраний деканом факультету романо-германської філології, і в цілому пропрацював на цій посаді чотири строки: з 1986-го – до 2006-го. Останні 5 років працював на посаді завідувача кафедри французької мови і зарубіжної літератури. Загалом у нього 53 роки науково-педагогічного стажу, і всі – у стінах рідного факультету.

"Його пари були глибоко наповнені любов’ю до світової літератури, які не забуде ніколи жоден студент і випускник факультету іноземної філології.. А нам, колегам, буде дуже бракувати старшого досвідченого колеги, наставника, товариша і порадника. Та пам’ять про Степана Степановича навіки залишиться в наших серцях...", – зазначив Михайло Рошко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ольга 15.12.2020, 11:35
Чудовий був викладач. Завжди привітний, усміхнений. Хай земля буде пухом....