Міністерство освіти та науки опублікувало роз’яснення, що робити зі школярами під час локдауну

Життя  16 грудня 2020 року, 12:11 3334

Чиновники наполягають, що державні та приватні школи не можуть працювати у звичному режимі у цей час. Але можуть навчати дистанційно, або ж продовжити новорічні канікули.

"Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули", – таку інструкцію направило МОН школам.

Читайте також:  У шкільних їдальнях заборонять продавати газовані напої та каву

Чиновники наголосили, що 8-24 січня учням заборонили відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності. Обмеження не стосуються дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Школи мають дві опції, що робити у час суворих карантинних обмежень. Перша – організувати дистанційне навчання. У МОН рекомендували платформу для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн", яку запустили МОН та Мінцифри.

Друга опція – оголосити на цей час канікули з вимогою закону – не менше 175 навчальних днів у році, а канікули протягом навчального року мають складати не менше 30 календарних днів.

Планові зимові канікули у школах України заплановані з 25 грудня по 10 січня 2021 року включно. У разі, якщо навчальні заклади врахують рекомендацію МОН, то діти сидітимуть на зимових канікулах з 25 грудня по 24 січня.

Джерело: BBC Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0