Закарпатські поліцейські проводять рейди на ринках

Життя  23 грудня 2020 року, 16:06 1178 ФОТО

Вже за тиждень закарпатці відзначатимуть новорічні свята. Невід’ємним атрибутом Нового Року залишається ялинка, яка у ці дні стає окрасою чи не кожної оселі. Багато хто обирає для святкування штучні дерева, однак є і прихильники натуральних та справжніх ялинок.

Для того, щоб порушники не вирізали незаконно дерева, а ваші оселі прикрашали «легальні» ялинки, поліція у цей період перевіряє точки продажу новорічних дерев. Поліцейські проводять рейди у всіх населених пунктах області та користуючись нагодою нагадують торговцям, що за порушення вимог законодавства у сфері торгівлі ялинками, порушників можуть притягнути до відповідальності згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також:  Яке плаття на Новий рік купити – фото та кілька ідей новорічних суконь

Йдеться про статті 160 та 88-1 КУпАП.  За продаж та купівлю нелегальних дерев громадянам загрожує штраф. Тож, аби новорічні свята провести вдало, поліція закликає не порушувати вимог чинного законодавства. 

Поліцейські Закарпаття звертаються до громадян з проханням не знищувати окрасу нашого краю та надати перевагу ялинкам, які вирощені спеціально для того, щоб стати частинкою вашого свята та створити новорічну атмосферу у вашій оселі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0