В Ужгороді вітали дворазову чемпіонку Європи

Життя  25 грудня 2020 року, 16:58 1121 ФОТО

Ужгородка Валерія Юзвяк – дворазова чемпіонка Європи 2020!

Збірна України з художньої гімнастики, у складі якої й ужгородська спортсменка Валерія Юзвяк, завоювала золоті медалі під час 36-го чемпіонату Європи, що відбувся минулого місяця в Києві.

Читайте також:  В Ужгороді відбулися відкриті змагання з фехтування

Сьогодні в спорткомплексі «Юність» гімнастку, яка продемонструвала майстерність як у групових вправах, так і в командній першості, привітали із новим титулом – дворазової чемпіонки Європи. Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв відзначив вагомий внесок Валерії в промоцію міста й області, мотивацію для інших молодих спортсменів, які тепер рівнятимуться і на дворазову чемпіонку Європи, призерку чемпіонату світу, європейських ігор. Богдан Євстафійович передав спортсменці грамоту Ужгородської міської ради та подарунок, наголосив, що влада міста й надалі працюватиме, зокрема, задля розвитку фізкультури та спорту, розбудови спортивної інфраструктури в Ужгороді.

Вітання молодій чемпіонці Європи висловили, зокрема, й заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман, голова Закарпатської федерації гімнастики Валентина Плавайко, голова Закарпатського відділення НОК Іван Риляк, тренерка Валерії Марина Семенюк.

Наостанок сама ж Валерія Юзвяк подякувала за вітання і підтримку, яка, за її словами, завжди допомагає досягати нових вершин.

Богдан Андріїв привітав дворазову чемпіонку Європи з художньої гімнастики ужгородку Валерію Юзвяк

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0