Мутований коронавірус: відомий закарпатський лікар розповів про симптоми першого пацієнта

Життя  26 грудня 2020 року, 13:37 8706

Мутований коронавірус, через який у Великій Британії запровадили додаткові карантинні обмеження, медики зафіксували в Україні. Утім, як стверджує лікар-інфекціоніст з Ужгорода Віктор Петров, принаймні у "першого" пацієнта відзначався легкий перебіг хвороби. Про це Віктор Петров розповів в інтерв’ю Obozrevatel.com.

"Це пацієнт молодого віку, 24-річний. Він звернувся з легкими симптомами коронавірусної інфекції, його форму діагностовано як легку. Гарячки не мав, не мав жодних проблем. Чоловік майже не лікувався, його лікували тільки симптоматично", – розповів лікар.

Лікар-інфекціоніст Віктор Петров

За його словами, інфікований є заробітчанином, постійно проживає в Чеській Республіці. "На Закарпаття приїжджає додому на нетривалий період часу. І звернувся до мене як до свого сімейного лікаря", – каже Віктор Петров.

Читайте також:  Новим штамом коронавіруса перехворів заробітчанин із Закарпаття, – лікар-інфекціоніст

За словами лікаря, побачивши у пацієнта ознаки коронавірусної інфекції, відправ його на ПЛР-тестування. Пацієнт отримав негативний результат і поїхав назад на роботу до Чехії.

"Після цього ми отримали інформацію про те, що в нього була підозра на новий штам коронавірусної інфекції, і його взяли на моніторинг у Чеській Республіці. Опісля чоловік проінформував мене, що його почали розпитувати санітарні органи цієї країни, звідки він повернувся і так далі", – розповів лікар.

Віктор Петров додав, що коронавірус вийшов із-під контролю абсолютно у всіх країнах. В Україні це особливо помітно "в таких прикордонних регіонах, як Закарпаття і Львівщина".

Джерело: ТСН.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Іван 26.12.2020, 22:53
Ну раз відомий, то треба дослухатися....
Імя 26.12.2020, 22:45
Звідки інформація що він переніс мутований коронавірус, і кстаті любий короновірус є мутованим котрий від людини до людини, якщо з фургіти та у всіх один... таке враження що редакція пє тормозуху для широти мислі, і лехто крім редакціі теж