Першою в Ужгороді у 2021 році народилась дівчинка

Життя  1 січня 2021 року, 14:04 Зоряна Попович · 4171 ФОТО, ВІДЕО

О 8:05 першого січня народилася дівчинка в Ужгороді. Про це розповів акушер-гінеколог Ужгородського міського пологового будинку Ярослав Кушніревич. За його словами, пологів у новорічну ніч не було.

Вікторія Тиняк живе у Виноградові. Першу дитину – доньку – народила першого січня в Ужгородському міському пологовому будинку.

Читайте також:  Як Ужгород зустрічав Новий рік: оприлюднено відео

"Дуже щаслива, це не можна передати словами, – сказала Вікторія. – Це все емоції. Так, як я першороділля (народила першу дитину – ред.), мені було важко, але я дуже-дуже вдячна працівникам за підтримку, за таку красиву дівчинку".

Донька Вікторії Тиняк народилася першою цього року в Ужгороді. Жінка каже: не очікувала цього, планувала народжувати 31 грудня. Над іменем дівчинки молоді батьки ще не думали.

Акушер-гінеколог Ярослав Кушніревич працює в Ужгородському пологовому будинку більше 5 років. Каже: за час його роботи це не перша новорічна ніч, коли не народилася жодна дитина.

Він розповів, що перші цьогорічні пологи були о 8:05, Вікторія Тиняк народила успішно здорову дівчинку, хоча, за його словами, пологи були трішки складні: "Жінка народила самостійно, але оскільки було трішки порушення стану дитини, то потрібно було застосувати вакуум і дитинка була народжена вакуум-систенцією", – розповів Ярослав Кушніревич.

За словами лікаря, якщо дитина Вікторії Тиняк буде добре набирати вагу, то їх випишуть з пологового будинку через два дні.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0