В Ужгороді у пологовому народилась четвірня

Життя  5 січня 2021 року, 10:42 4045 ФОТОФАКТ

Четвірня – троє хлопчиків та дівчинка – народилася сьогодні вночі в Ужгородському міському пологовому будинку. За словами головного лікаря закладу Олега Онопка, пологи були передчасними, на 30-му тижні вагітності.

Дітки народилися вагою 1260 грамів, 1300 грамів, 1300 грамів та 1460 грамів за допомогою кесарського розтину, малята у палаті інтенсивної терапії під наглядом лікарів. Життю мами та діток нічого не загрожує.

За словами лікуючого лікаря породіллі Руслана Федька, вагітність була із ускладненнями, із 23-го тижня вагітності жінка знаходилася в Ужгородському пологовому будинку, доти спостерігалася у дільничного лікаря. Мама – із села Калини Тячівського району, це її перші пологи.

Читайте також:  Від 36 тисяч гривень: скільки коштуватимуть пологи з 2021 року

Медики не пам’ятають, щоб за час діяльності міського пологового будинку тут були живі народжені чотириплодові вагітності.

"Дякую медичному персоналу міського пологового будинку за високий професіоналізм. Щиро вітаю батьків, діткам – міцного здоров’я", –написав мер міста Богдан Андріїв на своїй сторінці у Фейсбуці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0