В Ужгородську міську раду навідались колядники

Життя  11 січня 2021 року, 15:21 482

В Ужгородській міській раді сьогодні колядували та показували вертепне дійство – привітати працівників прийшли діти прихожан Ужгородського греко-католицького кафедрального собору Мукачівської греко-католицької єпархії разом з Владикою Нілом та іншими священнослужителями.

Традиційну різдвяну акцію «Сімейна коляда» проводять уже котрий рік поспіль. Організовують її із батьками та дітками із багатодітних родин, минулого року колядували, до прикладу, у лікарнях, будинках для літніх людей, цьогоріч через коронавірус, на жаль, не мали такої можливості. Але несуть радісну новину про народження Ісуса Христа і колядують зараз на площах та вулицях, у державних установах тощо. Зберігають традиції та культуру нашого краю, використовують традиційний одяг, різдвяні атрибути, характерні для Закарпаття.

Читайте також:  В Україні по-іншому запропонували розраховувати тариф на газ

Зібрані за колядки кошти частково використовують на потреби церкви, але переважно для дітей, яким організовують екскурсії та відпочинкові табори, везуть на лижі, у гори, влітку на природу, закуповують інвентар, проводять протягом року різні виховні програми.
Привітали у міській раді Ужгорода колядками також священнослужителі Тячівського, Рахівського, Великобичківського та Дубівського деканатів Мукачівської греко-католицької єпархії.

Виконували твори про народження Ісуса Христа, бажали здоров’я, щастя, достатку, миру й злагоди, процвітання Ужгороду.
Міський голова Богдан Андріїв подякував колядникам за свято, яке вони подарували, за чудову щорічну різдвяну традицію, щирі побажання, вручив діткам солодкі подарунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0