Василина Бурса відзначила 101 день народження

Життя  23 січня 2021 року, 14:45 728 ФОТО

Жителька Закарпаття Василина Бурса відсвяткувала свій 101-ий рік. 21 січня в їй виповнився 101 рік. Народилась вона і провела все життя в селищі Великий Бичків. Життєвий шлях в жінки легким не був,розповідають її рідні,проте сама вона не скаржиться,каже,працювала багато,а в праці – сила і успіх.

Не оминула жінка й нагоди поділитись життєвою мудрістю: каже - потрібно багато працювати , мати чисте серце та велику віру. «Життя мами яскравим не було»,розповідає донька Василини Паньківни. В період війни дітей виховувала сама, пізніше ж батько повернувся з війни і хоча подружнє життя їхнє було щасливим, чоловіка ж, на жаль, вона, втратила рано.

Читайте також:  Довгожителька з Тячівщини відзначає 101-й День народження

Онука пригадує, якою її бабуся була добродійною та вірною Богові. Вона вважає,що за це Всевишній і послав старенькій такого довгого віку. Дітей в жінки було не багато – троє. Сина вона втратила,розповідає онука. Для держави та світу старенька вимолює миру та всіх благ.

Попри свій поважний він на пам’ять досі знає віршовані рядочки з урочистого гімну України та декламує його журналістам. А молиться вона усе життя, адже, каже, Бог дає все, якщо попросиш,треба лише почекати. Звертатись до Всевишнього,ходити до цервки,любити та бути милосердним один до одного – тоді можна прожити і до 200 років,зізнається жінка.

Вже традиційно до привітань долучився й народний депутат України Василь Петьовка,від його імені іменинницю привітали не лише приємними словами та квітами, а й цінним подарунком.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Moonzori 06.04.2021, 22:05
Многая літа!