"Україну знову поділять на карантинні зони", – Денис Шмигаль

Життя  3 лютого 2021 року, 15:00 2919

Через зниження кількості захворювань на коронавірус Україна знову повернеться до адаптивного карантину і буде поділена на зони. Про це під час засідання Кабінету міністрів 3 лютого заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він наголосив, що рішення буде ухвалено найближчими днями.

"В Україні наразі спостерігається контрольована і стабільна ситуація щодо поширення коронавірусу. Посилений карантин був дійсно ефективним інструментом, який знизив навантаження на медичну систему і сприяв розірванню ланцюга захворюваності", – зазначив Шмигаль.

За його словами, наразі у лікарнях перебуває менше ніж 18 300 госпіталізованих, тоді як у грудні в медзакладах було понад 28 тис. українців з діагнозом чи з підозрою на COVID-19.

Читайте також:  В Україні розглядається можливість переходу до адаптивного карантину

"А, отже, епідеміологічна ситуація дозволяється повернутися до моделі адаптивного карантину, коли в регіонах будуть встановлюватися різні рівні епідеміологічної безпеки – зелений, жовтий, помаранчевий, червоний. Найближчими днями уряд ухвалить відповідне рішення", – сказав очільник уряду.

У зв’язку із цим він закликав Міністерство охорони здоров’я попередньо проінформувати населення щодо можливих змін, аби зняти всі питання про критерії, за якими буде визначатися колір карантинної зони для окремих регіонів.

Підсумовуючи, Шмигаль закликав владу на місцях дбати про те, щоб обмежувальні заходи не ігнорувалися. Адже в деяких регіонах досі є приріст захворюваності.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0