Порадьте, будь ласка: що закарпатці шукають, питають, продають у Фейсбуці

Життя  5 лютого 2021 року, 16:00 5588

За останній період у соціальній мережі Фейсбук величезної популярності набули групи типу "Порадьте, будь ласка". Який тільки населений пункт не "вбий" у пошук, так відразу знаходить тематичну групу. Їх уже безліч:

  • Порадьте, будь ласка, Мукачево, Мукачівський район,
  • Порадьте, будь ласка (УЖГОРОД),
  • Порадьте, будь ласка (Мукачево),
  • Порадьте, будь ласка... Виноградів,
  • Порадьте, будь ласка (Іршава)...

… А ще сила-силенна груп селищ та маленьких сіл області.

Читайте також:  Ідеї подарунка на День святого Валентина для коханих

У Закарпатській області групи такого типу "обжились" найкраще. Нижче на графіці показана їх популярність у розрізі регіонів.

Як бачите, Закарпатська область тут зафарбована найбільше, що означає неабияку популярність цього запиту. Найближчим сусідом по популярності є Львівська область з їх групою "Людоньки, порадьте", яка має кількасот тисяч підписників.

В чому ж секрет такої популярності груп "Порадьте, будь ласка"? В першу чергу – це великий довідник. Захотіла людина купити певну річ, написала про неї у групу – і вже за невеликий проміжок часу під постом купа пропозицій. Або ж потрібно знайти необхідний сервіс послуг. Процедура аналогічна, результат – такий же.

Що найбільше питають, шукають і продають у групах закарпатці?

Одними із лідерів є питання стосовно порад із хворобами або запити номерів телефонів (адрес) лікарів.

"Порадьте лікаря... (і вказана назва)", "У моєї дитини (вказана проблема). Порадьте, що робити?", "Вкажіть номер телефону (вказане ім’я лікаря)" – запити такого або аналогічного типу з’являються у групах по кілька разів. І так щодня.

Порадьте, будь ласка

Іншою популярною категорією є купівля/продаж. Тут продається і купується все: від якихось дрібничок – і до квартир, будинків та автомобілів.

Порадьте, будь ласка

Ну і чи не найбільш популярними є запити порадити спеціаліста з певних послуг або загальні питання.

Порадьте, будь ласка

Порадьте, будь ласка

Порадьте, будь ласка

Ну, і є певні питання, які викликають подив інших людей. Замість того, щоб звернутись до лікарів, користувачі гаять час і питають поради у групі. А відповідають їм, часом, люди, які не мають достатніх знать з тої чи іншої проблеми.

"Мамочки, чи хтось стикався з таким, що дитина... (і далі опис проблеми)", "Мамочки, порадьте, чи дієві такі ліки (капсули)..." – з такими питаннями варто, в першу чергу, звертатись до медиків. Учасники групи можуть дати абсолютно недієву, а в гіршому випадку – шкідливу пораду.

Популярність груп типу "Порадьте, будь ласка" зростає і надалі – їх кількість підписників постійно збільшується, а кількість постів у групах невпинно зростає.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0