Через коронавірус у Чехії обмежили в’їзд у деякі міста: перелік

Життя  12 лютого 2021 року, 10:33 3900

Уряд Чехії у зв’язку з епідемічною ситуацією частково заборонив пересування до районів міст Хеб і Соколов у Карловарському краї та Трутнов у Карловоградецькому краї, як і виїзд з них.

Зараз у цих районах найшвидші в країні темпи поширення коронавірусу. Людям, які у них проживають, заборонено без поважної причини виїздити за межі своїх міст, так само  обмежено в’їзд.

На додачу в цих районах роблять обов’язковим використання у громадських місцях і транспорті респіраторів FFP2 або принаймні хірургічної маски, але не тканинної. Школам та дитсадкам такі маски мають завезти централізовано, але з якого віку вони будуть обов’язковими – не уточнюється.

Читайте також:  Чехія запроваджує нові вимоги до в’їзду іноземців

Міністр охорони здоров’я Ян Блатни пояснив рішення тим, що у цих районах показники захворюваності на душу населення у 3-4 рази більші, ніж на решті території країни. 

Втім, заборона передбачає низку винятків – для дітей, які їдуть до школи, і тих, хто їх супроводжує, поїздок на роботу, до лікаря, для піклування за рідними. Проте тим, хто має квартиру чи хату в районах з обмеженим в’їздом, але проживає в іншому місці, не дозволять туди приїхати. 

Обмеження також не будуть поширюватися на транзитний проїзд, але фурам та приватним авто при цьому не дозволяється зупинятися, крім випадків крайньої необхідності. Обмеження почали діяти з опівночі п’ятниці, 12 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0