Україна звернулась до Європи і просить поділитись досвідом здешевлення газу та електроенергії

Життя  19 лютого 2021 року, 15:35 703

Уряд працює з міністерством енергетики та НАК «Нафтогаз» щодо запровадження річного продукту для стабілізації ціни на газ, а також ведуться переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проектів по здешевленню тарифів на газ і електроенергію.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час Години запитань до уряду.

Читайте також:  Людям роздадуть по 560 гривень у вигляді компенсації, але не всім: хто отримає і за що саме

«Крім заходів, які ми озвучували, ми працюємо зараз з профільним міністерством, з НАК „Нафтогазом“, щодо запровадження, по-перше, річного продукту, для того щоб забезпечити стабільну ціну, якщо говорити про газ. Ми опрацювали і внесли ще деякі доповнення до постанови стосовно ціни на газ у лютому-березні. Окремо з квітня-травня місяця будемо опрацьовувати і пропонувати річні продукти і стабілізацію на ринку ціни на газ для українців», — сказав прем’єр.

З його слів, Україна звертається по допомогу до європейських партнерів з проханням поділитись досвідом та технологіями щодо того, як здешевлювати ціну на газ та електроенергію.

«Крім цього, ведуть переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проектів по здешевленню тарифів, цін на газ і електроенергію. Окремо хочу сказати, що меморандум, підписаний з міськими головами, включає в себе цілий ряд заходів щодо стабілізації ситуації на ринку надання комунальних послуг в частині тепла і гарячого водопостачання. Також ним передбачено вжити заходи щодо унормування і впорядкування роботи КП, щоб не допустити їх банкрутств, забезпечити стабільне подання тепла в цьому і наступному опалювальному сезоні», – додав Шмигаль.

Джерело: Фінанси.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0