Молода жінка померла під час кесаревого розтину. Чоловік померлої розповів про трагедію

Життя  20 лютого 2021 року, 08:32 5061 ВІДЕО

Біля портрету 23-річної Світлани Плиски запалена свічка. Вчора було дев’ять днів, як вона померла під час операції кесаревого розтину, так і не побачивши своєї новонародженої доньки. Медики кажуть: причина смерті жінки – тромбоемболія легеневої артерії.

Пара Миколи та Світлани Плиски мешкали у селі Вільхівці на Тячівщині. Півтора роки тому одружилися й очікували на дитину. Вагітність 23-річної Світлани проходила без проблем та ускладнень. Жінка відвідувала усі планові огляди, УЗД-діагностику, скрупульозно дотримувалася рекомендацій медиків, адже й сама закінчила медичний коледж.

Читайте також:  На Закарпатті під час кесаревого розтину померла 23-річна породілля

Ввечері 9 лютого молода жінка відчула, що пологи наближаються, тож разом з чоловіком вирішили їхати до пологового відділення, у Тячівську лікарню. Зателефонували лікарці, у медзакладі жінку оглянули та залишили, а рідних відправили додому, адже, за словами медиків, пологова діяльність могла тривати довго.

Коли Микола приїхав до лікарні, немовля – абсолютно здорова дівчинка – вже народилося. Щасливий батько з нетерпінням очікував, що ось-ось дружина відійде від дії наркозу. Але лікарі вийшли з операційної і приголомшили невтішною звісткою. Більше про трагедію чоловік розповів журналістам "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іван 20.02.2021, 17:50
От вам і лікарі. Екзамени за гроші і результати