Очільник Закарпаття ініціює приїзд в область головного державного санітарного лікаря

Життя  23 лютого 2021 року, 07:46 2907

Під головуванням Кирила Тимошенка, заступника голови Офісу Президента, відбулася селекторна нарада, у якій узяв участь Анатолій Полосков.

Голова облдержадміністрації повідомив керівництво про поточну епідемічну ситуацію на Закарпатті та заходи, які вживають у регіоні з метою протидії поширенню COVID-19.

У 17 медичних закладах області, які приймають хворих на коронавірус, облаштовано 2113 ліжок, 1447 із них забезпечені киснем. Станом на 22 лютого ліжка зайняті на 62,7 %. Найбільшу завантаженість ліжкового фонду фіксують у лікарнях Ужгорода, Іршавщини та Виноградівщини (понад 80 %).

Читайте також:  Помер знаний лікар Закарпаття, завідувач відділення однієї із лікарень

Сьогодні понад 30 тисяч учнів 117 шкіл Закарпаття переведено на дистанційну форму навчання.

«Необхідно втримати ситуацію з підвищенням рівня захворюваності. Для проведення профільних консультацій ми ініціюємо приїзд головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка на Закарпаття», – наголосив Анатолій Полосков.

Восьмого лютого у медичних закладах області розширили ліжковий фонд – додали 228 ліжкомісць для пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19.  

Протягом цього тижня у чотирьох лікарнях Закарпаття до централізованого кисню підключать 119 ліжок. Найближчим часом у семи закладах охорони здоров’я області очікують інсталяцію станцій та підключення 239 ліжок.

У регіоні діє так звана маршрутизація пацієнтів – екстериторіальний принцип лікування, згідно з яким хворих на COVID-19 перевозять у лікарні інших районів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0