Чи розкодують в Україні супутникове ТБ: голова парламентського комітету дав відповідь

Життя  24 лютого 2021 року, 14:13 2476

Чи є ще надія на те, що в Україні розкодують супутникове ТБ і воно знову стане безкоштовним? На це питання відповів голова парламентського комітету з інформаційної та гуманітарної політики, представник «Слуги народу» Микита Потураєв.

Він зазначив, що рішення про кодування телеканалів відноситься до незворотніх.

Читайте також:  Кодування супутникового ТБ: перші підсумки та попередження про подорожчання

Микита Потураєв впевнений, що медіаменеджери прорахувались, коли ухвалювали рішення зробити перегляд деяких українських  телеканалів на супутнику платним. Як виявилось згодом, частина українців не захотіли платити, натомість знайшли альтернативу у вигляді російських телеканалів.

"Я точно можу сказати, що це була помилка, і саме з комерційної точки зору. Вони прорахувалися (телевізійні топ-менеджери – ред.). Але, на жаль, це рішення відноситься до незворотніх – це той випадок, коли ти помилився, але виправити помилку вже не можеш. Тому кодування вже залишиться попри всі ті трати, яких зазнали наші національні медіагрупи через це рішення", – зазначив Потураєв у коментарі виданню "Главком".

Варто зазначити, що чимало українців після того, як ввели плату за перегляд супутникового ТБ, перейшли на Т2. Дане рішення пов’язане з тим, що 32 телеканали тут доступні безкоштовно. Єдине що потрібно – це спеціальний Т2-тюнер та антена. Тюнер вартує в межах 300-500 гривень, антена ще кількасот гривень. Така плата, фактично, є одноразовою. Далі можна дивитись телеканали безкоштовно.

У той же час для того, щоб дивитись супутникове ТБ, варто мати так звану "тарілку", тюнер та оформити підписку на пакет телеканалів. Абонплата на місяць стартує від 99 гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1