В Угорщині продовжили термін дії надзвичайної ситуації

Життя  24 лютого 2021 року, 15:30 719

Парламент Угорщини продовжив термін дії надзвичайної ситуації в країні. Депутати Парламенту Угорщини прийняли пропозицію міністра юстиції Юдіти Варги щодо продовження терміну стану надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу. 133 обранці віддали голоси "за" це рішення, 55 "проти" та 1 "утримався".

Таким чином, Парламент переуповноважив уряд продовжити термін дії урядових указів, виданих у зв’язку з оголошеною надзвичайною ситуацією внаслідок епідемії коронавірусу, до закінчення строку, про який зараз проголосували, тобто до 90-го дня після проголошення. Національні збори можуть скасувати цей дозвіл навіть до закінчення строку дії закону.

Читайте також:  Сусідня Угорщина першою з країн ЄС отримала коронавірусну вакцину з Китаю

Як повідомляє угорське видання "Іndex.hu", згідно з прийнятим рішенням, основною метою уряду є захист життя та здоров’я угорського народу, а також зменшення економічної шкоди та збереження робочих місць. Варто зауважити, що найближчим часом буде прийняте рішення щодо карантинних обмежень в Угорщині. Адже термін дії комендантської години діє до 1 березня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0