Сусідня Угорщина першою з країн ЄС отримала коронавірусну вакцину з Китаю

Життя  17 лютого 2021 року, 15:03 586

Вантаж вакцини проти COVID-19, виробленої в Китаї, прибув до Угорщини у вівторок вранці, завдяки чому країна першою в Європейському Союзі отримала китайську вакцину. Літак із 550 000 доз вакцини, розробленої китайською державною компанією Sinopharm, приземлився у Будапешті після польоту з Пекіна.

Вантажу достатньо для щеплення 275 000 людей двома дозами, заявила керівник відділу епідеміології Національного центру громадського здоров’я Агнес Гальгочі. Угорщина розраховує отримати 5 мільйонів доз вакцини Sinopharm протягом наступних чотирьох місяців. Країна прагнула придбати вакцини в країнах, що не входять до спільної програми закупівель ЄС, стверджуючи, що затримки з поставками в ЄС коштують життя.

Читайте також:  Очільник МОЗу заявив, що людина може захворіти на COVID-19 навіть після щеплення

Вакцина Sinopharm, яку розробник вважає ефективною майже на 80%, вже використовується в сусідній з Угорщиною Сербії, яка не входить до ЄС. Угорщина також погодилася придбати 2 мільйони доз російської вакцини проти коронавірусу "Спутник V", яку лікарні розпочали вводити в Будапешті минулого тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0