Закарпаття отримало першу партію вакцини проти COVID-19

Життя  25 лютого 2021 року, 09:38 873 ФОТО

Сьогодні зранку на Закарпаття прибув перший вантаж вакцини Oxford/AstraZeneca (CoviShield) у кількості 14 500 доз. Як запевнили у Закарпатській ОДА, вакцину розвантажили на спеціальний медичний склад із відповідними умовами зберігання. 

Першочергово планують вакцинувати 38 медичних працівників із мобільних бригад з імунізації та 1620 медиків, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19. Надалі мобільні бригади вакцинуватимуть працівників та мешканців інтернатів чи інших спеціалізованих закладів догляду за літніми людьми.

Читайте також:  На Закарпатті спалах COVID-19. Виявили рекордну кількість хворих

Лікарі мобільних бригад пройшли відповідне навчання з імунізації від COVID-19 вакцинами від Pfizer/BioNTech та AstraZeneca. Враховуючи, що ці вакцини вимагають різних умов зберігання та логістики, одна частина мобільних бригад з кожної області вивчила спосіб використання, введення й особливості роботи з вакциною Pfizer/BioNTech, інша – з AstraZeneca.

Загалом на першому етапі буде вакциновано близько 3000 мешканців області, проте за декілька днів до вакцинації кількість охочих у кожному закладі буде додатково уточнюватися. Вакцина Oxford/AstraZeneca закуплена за кошти державного бюджету. Вакцинація є добровільною та безоплатною.

Нагадаємо, закарпатські лікарі виявили у пацієнтів нехарактерні симптоми коронавірусу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0