Закарпатські лікарі виявили у пацієнтів нехарактерні симптоми коронавірусу

Життя  24 лютого 2021 року, 19:42 12437

На Закарпатті медики, які працюють з хворими на коронавірус, заявляють про те, що перебіг хвороби змінився, та називають нові симптоми, які раніше не спостерігалися в ковідних пацієнтів.

"Медики, котрі працюють з ковідними хворими, говорять про мутацію вірусу, зокрема, називають нехарактерні симптоми — це блювота, діарея та глухота. Якщо раніше, ще півроку тому, йшлося про втрату нюху та смаку, то зараз COVID-19 проявляється по-іншому. Якщо раніше в одиниць фіксувалися такі прояви, як блювота, діарея - зараз це стало відбуватися частіше. Також медики говорять про порушення слуху, таку приглухуватість. Тобто, симптоми інші, не класичні, як ми бачили пі вроку тому", – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

Читайте також:  Опубліковано фото чоловіка, який першим в Україні вакцинувався від коронавірусу

Крім цього, за словами медиків, пройшла не тільки мутація вірусу, а й адаптація до лікування. "COVID-19 зараз не настільки чутливий до тих методів лікування, якими ми користувалися ще пару місяців назад. Тому так багато важких пацієнтів у лікарнях. Також медики відзначають іншу швидкоплинність процесу хвороби, викликаною мутованим коронавірусом", – сказав Пшеничний.

Він зазначив, що коли раніше у групу ризику відносили людей 60+, то зараз статистика коронавірусу омолодилася. В групу ризику тепер люди з категорії після 55 років.

Нагадаємо, закарпатські лікарі б’ють на сполох.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Громадянка 24.02.2021, 21:39
В Україні нема вірусологічної лабораторії, яка досліджує коронавірус! Людей залякують,визивають масовий психоз. Коронавірусна хвороба дивне і нелегке захворювання,але смертність низька, її не порівняти з еболою, жовтою лихоманкою.....Не нагнітайте перенапруження в суспільстві!
Ммм 24.02.2021, 20:12
Для чого тоди вакцина розроблена до першого штаму випусу? Вбивати населення?