"Укрзалізниця" із 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди до сусідньої Івано-Франківщини

Життя  25 лютого 2021 року, 13:03 790

Реагуючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася в Івано-Франківській області, "Укрзалізниця" із 26 лютого до 12 березня призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні.

"Для пасажирів, які придбали квитки раніше, "Укрзалізниця" разом із Міністерством інфраструктури України опрацьовує механізм, який дасть змогу пасажирам безпечно дістатися  місць призначення", – зазначили у пресслужбі компанії.

Водночас "Укрзалізниця" розширює можливості для повернення квитків: пасажири, які через карантинні обставини будуть змушені змінити свої плани, зможуть зручно та безпечно повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодовано повну вартість квитка. Повернути квитки можна упродовж 30 днів, починаючи з 26 лютого.

Читайте також:  Сусідня область – у червоній зоні карантину: де встановлено блокпости та що перевіряють

Зазначимо, що 25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом. У продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож.

А пасажирам, які планують поїздки в гори, пропонують альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славське.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0