Басейни закривають, школи і садки – на карантині: у Берегові посилюють карантин

Життя  26 лютого 2021 року, 15:04 2726

У Берегові відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС. На засідання, окрім її членів були запрошені представники релігійних конфесій міста. Медики констатували різке погіршення ситуації в територіальній громаді із захворюваністю з COVID-19.

Так, за лютий були зафіксовані 762 недужих по району та 448 – суто по Берегову. Наразі є 675 активних хворих з коронавірусом. А за лютий вже були зафіксовані 17 смертей, пов’язаних з COVID-19. Відтак, поліція продовжуватиме контроль за дотриманням режиму самоізоляції та карантинних вимог у громадських місцях.

Читайте також:  МОЗ оновило зони карантину: куди потрапило Закарпаття

Як розповів міський голова Золтан Бабяк, на території Берегівської ТГ, зокрема у місті Берегове встановлено такі основні обмеження з 27 лютого до 9 березня:

  • заборонене перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів, або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
  • заборонене самовільне залишення місця самоізоляції, обсервації;
  • не дозволено проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;
  • закритими залишаються садочки та школи міста, на решті території територіальної громади садочки продовжують діяти, але школи – також зачинені;
  • торгівля квітами дозволена лише за попереднім замовленням в магазинах чи з доставкою;
  • ресторани, кафе, бари зможуть працювати з 07.00 до 20.00 із забезпеченням наповненості не більш, як на 30 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу (решта місць мають бути складені й не використовуватися відвідувачами). Після 20.00 можлива робота "на виніс".
  • заборонено функціонування басейнів.
  • ринки, магазини (продовольчі й непродовольчі), салони краси, перукарні діють з умовами дотримання санітарно-гігієнічних вимог та з розрахунку 1 особа на 20 м кв площі закладу;
  • зоборонено діяльності закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;
  • фітнес-зали діють з розрахунку 1 особа на 10 м кв.

Рекомендовано представникам духовенства (релігійних конфесій, організацій) Берегівської ТГ здійснювати протягом зазначеного періоду онлайн-богослужіння. У разі неможливості організувати це – забезпечити дотримання протиепідемічних обмежень під час здійснення богослужінь в храмах, молитовних будівлях та культових спорудах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0