В Ужгороді готуються до відкриття приймального відділення в міській клінічній лікарні

Життя  9 березня 2021 року, 12:02 452

В Ужгороді готуються до відкриття сучасного комфортного приймального відділення в міській клінічній лікарні.

«До кінця березня реконструкцію в Ужгородському приймальному відділенні буде завершено. На даному етапі стан готовності будівельних робіт у відділенні – на 90%.  Ми максимально сприяємо тому, аби всі об’єкти були виконані у відповідні строки, а робота виконувалася якісно», – зауважив заступник голови ОДА Іштван Петрушка.

Читайте також:  Ситуація з коронавірусом на Закарпатті критична, – лікар

Із Державного бюджету на реконструкцію виділено 8 млн грн. Уже закуплено та доставлено за державний кошт комп’ютерний томограф. Очікують на доставку таких апаратів, як: операційна лампа, рентген апарат, УЗД апарат, МРТ та ангіограф.

10-15 березня доставлять кисневу станцію, яка зараз є вкрай важливою та необхідною, і буде виробляти кисень, говорять медичні працівники лікарні.

Опорна лікарня обслуговує пацієнтів м. Ужгород, Ужгородського р-н, а також пацієнтів Березнянщини та Перечинщини. У закладі приймають усіх крайньо важких пацієнтів та надають відповідну допомогу. Наразі у лікарні 190 «ковідних» ліжок, а 5 відділень переведено на COVID-19, – повідомляє Закарпатська ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0