На Закарпатті високу смертність від коронавірусу прогнозують ще тиждень

Життя  10 березня 2021 року, 11:19 3153

Висока смертність від СOVID-19 на Закарпатті зберігатиметься ще мінімум тиждень через кількість важких хворих та брак місць у реанімаційних відділеннях. Про це сказав директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

"Ця цифра, яка з’явилася сьогодні в статистиці Закарпаття — про рекордну смертність з початку пандемії, 20 померлих за добу, це дані, насправді, за понеділок. Я вам скажу, що на завтра за інформацією з лікарень області ми матимемо таку ж сумну цифру. І така тенденція зберігатиметься ще протягом тижня як мінімум," – зазначив Пшеничний.

Читайте також:  Ситуація погіршується: за добу в області померло багато хворих на COVID-19

За його словами, така ситуація пов’язана з важкістю пацієнтів, які перебувають на лікуванні в медзакладах області, та завантаженістю реанімацій.

"Ми бачимо вже другий тиждень поспіль ситуацію, коли через переповнені реанімації людям не можуть надати належну меддопомогу. Раніше у нас до реанімації потрапляли хворі із сатурацією 80, зараз через нестачу місць таким людям пробують організувати лікування в палатах терапії, а в реанімаціях у нас хворі з сатурацією нижче 60, навіть 40," – розповів Пшеничний.

Він додав, що на Закарпатті є гостра нестача медичних кадрів, необхідних для обслуговування цих хворих. На сьогодні в середньому на одного лікаря припадає до 20 хворих на коронавірус, медперсонал працює на межі.

Нагадаємо, голова ОДА звернувся до закарпатців.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Р 10.03.2021, 13:30
Планують таким своим ликуванням добити таку килькисть людей-як бюджет на мертвих
Рома 10.03.2021, 12:56
Да, дожили вже не тільки прогнозують скільки захворіє, а вже й скільки помре. Як це можна так прогнозувати? Що вже відмовляються лікувати людей?