Спецрейси в Ужгороді: медиків вже перевозять, на черзі – вчителі початкових класів та вихователі

Життя  10 березня 2021 року, 12:02 474

Із 8 березня в Ужгороді, як і в усій Закарпатській області, діє «червоний» рівень епідемічної небезпеки, серед інших обмежень заборонені й регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом. Тому в Ужгороді рух міських автобусів призупинено, можливі лише спецперевезення для працівників підприємств, установ та організацій, учнів та інших організованих груп пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху протягом передбаченого договором строку.

Читайте також:  Регулярні рейси автобусів скасовано. Взамін запровадили спецрейси

Установа чи організація можуть укласти договір з будь-якими транспортними підприємствами, які мають ліцензію на цей вид діяльності та сплатити послуги з перевезення. Це потребує також погодження з органами Національної поліції.

В Ужгороді вже діють регулярні спеціальні перевезення медиків на замовлення міських комунальних медичних закладів. У процесі укладання й інші договори, зокрема на перевезення вчителів 1- 4 класів та вихователів дошкільних закладів (відвідування таких закладів не заборонено у «червоній» зоні). Замовниками регулярних спеціальних перевезень у цьому випадку будуть міські заклади освіти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Тарас Гурик 17.03.2021, 09:46
https://netgroup.ua
Тарас Гурик 17.03.2021, 09:40
Високошвидкісний інтернет у Івано-Франківську та області