Мукачево на карантині: чи підтримують містяни коронавірусні обмеження

Життя  11 березня 2021 року, 09:38 5569

Магазини в Мукачеві зачинені, більшість установ не працюють, не їздить і громадський транспорт. Попри суттєві незручності спричинені суворими обмеженнями, більшість мукачівців каже, що авони все розуміють і підтримують такі обмеження.

Однак жителі Мукачева не приховують, що без громадського транспорту життя ускладнилось. Доводиться долати чималі дистанції пішки, адже користуватися послугами таксі досить дорого.

Читайте також:  Закрити продовольчі ринки і дитсадки: голова Закарпатської ОДА зібрав позачергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС

Але що робити тим мукачівцям, які повинні працювати навіть під час локдауну, як до прикладу медики, банківські працівники або продавці продовольчих товарів. На роботу дістатися треба, а такої змоги нема. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Оля 12.03.2021, 00:20
Для працюючих потрібно забезпечити перевезення !!!!!! А медики!!!! Всім допомагають ,а на їм навіть добратись на роботу і з роботи не має чим !!!!!!! А Таксі деруть як хочуть !!!!!! Чому нас кинули вирішувати проблему сам на сам?????