"Не знали, що таке не можна робити": водій та пасажирка пояснили своє правопорушення

Життя  15 березня 2021 року, 15:29 2389

Понад тисячу штук новенької спідньої жіночої білизни довелось виймати закарпатським інспекторам-пошуківцям із пустостілих порожнинах мікроавтобуса, які громадяни України старанно приховали від митного контролю під водійським і пасажирським сидіннями.

Поверталися водій вантажного автомобіля марки «VW CRAFTER» та пасажирка минулими вихідними з Угорщини через митний пост «Вилок» Закарпатської митниці Держмитслужби. Для проходження митно-прикордонного контролю обрали «зелений коридор», аби найшвидше пройти перевірку і без декларування.

Читайте також:  Зеленський пропонує ввести "нульову" декларацію: що це таке і скільки потрібно заплатити

Втім, митники вирішили детально оглянути транспортний засіб у боксі поглибленого огляду. Інтуїція їх не підвела, бо у салоні мікроавтобуса таки виявлено прихований товар – трикотажні вироби різних марок у кількості 1080 штук. Цікаво, що спідня жіноча білизна була заздалегідь прихована у пустотілих порожнинах під сидінням водія і пасажира, а також у пустотілих порожнинах між водійським та пасажирським спинками сидінь та перегородкою вантажного відсіку. Доступ до незаконного товару став можливим після відкидання передніх сидінь у салоні автомобіля.

Як пояснили порушники, товар вони придбали в Угорщині, а сховали тому, бо не знали, що «таке не можна робити»…

Тож, приховавши від митників новенький товар, який підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, відносно водія складено протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі остаточну вартість трикотажним виробам надасть залучений спеціаліст-експерт, а от мікроавтобус, який використовувався для перевезення прихованого товару з-за кордону, оцінений у майже 300 тисяч гривень, вилучено до рішення суду.

Вилучений товар

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0