Пасажирів потягу "Рахів – Харків" протестували на коронавірус: результати невтішні

Життя  16 березня 2021 року, 12:44 864

На залізничному вокзалі в Полтаві силами міського центру ПМСД провели тестування пасажирів, що прибули з червоної зони. Серед новоприбулих виявили інфікованих COVID-19.

Про це у Facebook повідомив начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов.

Медичний огляд пасажирів потяга Рахів-Харків провели ранком неділі 14 березня на залізничній пасажирській станції Полтава-Київська. Огляд і тестування виконували силами медичних працівників міського Центру ПМСД №1 за сприяння співробітників Національної поліції та підрозділів ДСНС.

Читайте також:  Коронавірус у Закарпатті: статистика на 16 березня

"Провели експрес-тестування 45 громадянам на COVID-19, виявили інфікованих. Провели деконтамінацію (знезараження – ред.) перону та будівлі вокзалу", – написав медичний чиновник.

Як зазначив Володимир Мохначов, роботу ускладнювало прибуття в той самий час на 1-й перон столичного експреса. Потік пасажирів потрібно було розділити без затримки графіка руху поїздів.

"Вийшло. З неприхованим подивом пасажири, що проїхали пів країни, брали участь в цьому процесі. Ніде, зокрема у Львові, Києві, вони не бачили подібної організації протиепідемічних заходів", – написав керівник відділу медицини катастроф.

Як повідомив у Facebook ввечері того ж дня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, під час тестування пасажирів потягу Рахів-Харків виявили 1 особу, інфіковану COVID-19. Тестування пасажирів потягів, що прибувають із червоної зони, продовжать.

Про стан виявленого хворого та його подальше лікування не повідомляють.

Джерело: Gazeta.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0