Ситуація викликає невдоволення та соціальну напругу: ужгородські перевізники звернулися до Шмигаля

Життя  21 березня 2021 року, 17:20 5745 ФОТО

Ужгородські перевізники звернулися до Дениса Шмигаля та Міністерства інфраструктури України з проханням відновити роботу громадського транспорту у "червоних зонах". Звернення опублікували на сторінці у Facebook Комунального Підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт". 22 березня 2021 року КМУ перегляне рішення щодо руху громадського транспорту у "червоних зонах". Тому ужгородські перевізники опублікували відповідне звернення, з проханням дозволити роботу маршрутного транспорту.

Читайте також:  Люди залишились без сполучення: "Закарпатавтотранс" звернувся до облдержадміністрації

"Дана ситуація, окрім незручностей для пасажирів, викликає невдоволення та соціальну напругу, сотні тисяч мешканців міст не мають змоги вчасно потрапити на роботу. Транспортні підприємства зазнають збитків, оскільки на 90% зупинено роботу та знаходяться на межі банкрутства", — йдеться у зверненні. У комунальному підприємстві наводять приклади роботи транспорту під час локдауну в інших країнах.

"Сусіди України – Угорщина, Словаччина, Чехія, Румунія, Італія, Німеччина, Австрія та інші — не вводили таких непродуманих обмежень, окрім обов’язкового дотримання маскового режиму, оскільки пасажири міського громадського транспорту перебувають в автобусах не більше 10-30 хвилин. Всі автобуси проходять постійну обробку антисептичними засобами та додатково обладнані санітайзерами", — вказали у повідомленні.

Нагадаємо, що на Закарпатті "червона" зона карантину: що заборонено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Ужгород 21.03.2021, 19:15
Андріїв первий журиться за жеб жони, а не за здоров'я людей, бо жона має долю в перевізниках, тоді про што можна говорити, який карантин
Місцевий 21.03.2021, 17:55
Там ходить транспорт, але там і дотримуються норм всіх. Про які постійні дезінфекції ви говорите, вы про людей думаєте? Люди на головах один одному стоять, за масковий режим взагалі мовчу, хворі в маршрутки тягнуться. Ви за себе і свої кармани переживаєте