Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Як в Ужгороді відбуватиметься святкування Пасхи в умовах карантину: пояснення міськради

Як в Ужгороді відбуватиметься святкування Пасхи в умовах карантину: пояснення міськради

Як в Ужгороді відбуватиметься святкування Пасхи в умовах карантину: пояснення міськради

Великдень – Світле Христове Воскресіння – відзначатимуть цієї неділі, 4 квітня, вірники західного обряду. Святкування, як і минулого року, будуть в умовах посилених карантинних обмежень: в Ужгороді, як і в усій Закарпатській області, діє "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

ВІДЕО ДНЯ

Ужгородська міська рада просить містян, особливо літніх людей, дотримуватися обмежувальних заходів, не наражати себе на небезпеку захворіти коронавірусом, долучатися до богослужінь онлайн.

Ужгородська римсько-католицька парафія святого Георгія транслюватиме месу угорською мовою на своїй сторінці у Фейсбуці о 21:00 у суботу, 3 квітня, та о 10:00 у неділю, 4 квітня.

Реклама
Читайте також:
Католицька Пасха 2021: коли святкують Великдень та які є традиції

Крім того, як інформує "UA: Закарпаття", суспільний мовник організовує у неділю, 4 квітня, пряму трансляцію римсько-католицьких богослужінь угорською та українською мовами з Кафедрального собору Святого Мартина Мукачівської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні: о 10:30-11:30 – угорською мовою; о 12:00-13:00 – українською мовою.

Реклама

Розпорядженням керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгороді керівникам релігійних громад міста наголосили на дотриманні протиепідемічних обмежень під час богослужінь в усіх храмах, молитовних будівлях і культових спорудах та тимчасовому обмеженні окремих релігійних обрядів прямого контакту (причащань, загальних сповідей, хрещень тощо). Перевіряти, як у храмах дотримуються встановлених протиепідемічних обмежень, будуть працівники управління муніципальної варти Ужгородської міської ради.

Дозволено масові релігійні заходи за участю не більше однієї особи на 10 кв метрів площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі. Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціювання для дотримання дистанції між людьми не менше 1,5 метра. Обов’язкова умова – одягнута захисна маска.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно