Фахівці назвали два найбільш оптимальні місця для розміщення нового аеропорту в Закарпатті

Життя  5 квітня 2021 року, 11:03 6464 СХЕМА

Відбулась чергова робоча нарада фахівців ДП «Фінінпро» з виконавцями передпроєктних робіт з будівництва аеродрому Міжнародного аеропорту у Закарпатському регіоні.

Було проаналізовано 4 варіанти ділянок розміщення ЗПС під умовними назвами «Середнє-1», «Середнє-2», «Мукачево-1», «Мукачево-2».

Читайте також:  "Повноцінна робота аеропорту "Ужгород" – пріоритет!", – заступник голови Закарпатської ОДА

Ділянки «Середнє-1» та «Мукачево-1» були відхилені як такі, що не відповідають вимогам ICAO по умовах заходу на посадку, а саме:

  • ділянка «Мукачево-1» – з огляду на те, що перепади рельєфу створюють критичні перешкоди для повітряних суден;
  • ділянка «Середнє-1» – через наявні охоронні зони магістральних газопроводів та нафтопроводів високого тиску.

Щодо ділянки «Середнє-2» – вимоги ICAO виконуються в повному обсязі, однак її потенційне розташування зумовлює необхідність заходу повітряних суден в повітряний простір суміжної держави, або роботу аеродрому тільки з одним курсом.

По варіанту «Мукачево-2» – враховано побажання замовника в частині мінімізації необхідності переносу інженерних мереж та транспортної інфраструктури.

Будівництво аеропорту в Закарпатті

Запропонований проектувальниками варіант був відкорегований за координатами та курсом посадки та отримав умовне позначення «Мукачево-3». Станом на сьогодні цей варіант оцінюється з точки зору можливих обмежень наявної інфраструктури, природніх перешкод та рельєфу. Слід зазначити, що в частині можливих переносів ліній електропередач, варіант «Мукачево-3» має найменшу кількість обмежень та ризиків.

Відповідно до попередніх результатів аналізу вітрового навантаження, усі варіанти відповідають нормативним вимогам. Найбільш оптимальними з точки зору даного фактору є варіанти «Середнє-2» та «Мукачево-3».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Мигаль 05.04.2021, 19:47
Доріг немає, а вони аеродром будувати "мечтавуть",дійсно -клоуни.
Мукачівка 05.04.2021, 19:15
Не потрібен нам цей Аеродром....