"Повноцінна робота аеропорту "Ужгород" – пріоритет!", – заступник голови Закарпатської ОДА

Життя  18 березня 2021 року, 11:09 763

Угоду між Україною та Словаччиною щодо умов використання частини словацького повітряного простору у зв’язку з роботою міжнародного аеропорту "Ужгород" схвалено. Про це повідомляє Закарпатська ОДА.

​Вона дозволить відновити повноцінне функціонування летовища та зв’язати авіаційним сполученням Закарпатську область з іншими регіонами України та із закордоном.

Читайте також:  Не Ужгород і не Мукачево: Зеленський розповів, де будуватимуть новий аеропорт на Закарпатті

Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА, зазначив, що керівництво області докладе зі свого боку максимум зусиль, щоб летовище запрацювало на повну силу. І підтримка та порозуміння обох держав на найвищому рівні на цьому етапі дуже важливі, оскільки аеропорт може приймати та відправляти літаки тільки з використанням словацького повітряного простору.

"Для керівництва області повноцінна робота аеропорту "Ужгород" – пріоритет! І поки у Києві працювали над угодою, ми на місці дбали і дбаємо про приміщення та потужності летовища. Зокрема вже розроблена проєктно-кошторисна документація для капітального ремонту покриття руліжної доріжки, перону, стоянок повітряних суден аеродрому, реконструкція аеровокзалу та будівництво аварійно-рятувальної станції міжнародного аеропорту "Ужгород", – зазначив Мирослав Білецький.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0