"Смертей від COVID більшає", – очільник МОЗу зробив невтішну заяву

Життя  6 квітня 2021 року, 19:44 5630

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов констатує, що в Україні кількість летальних випадків від коронавірусної хвороби COVID-19 зростає через британський і південноафриканський штами коронавірусу.

"Той штам вірусу, який знаходиться зараз в Україні – це і британський штам, і нами верифікований південноафриканський штам – вони більш агресивні. Зменшений інкубаційний період, змінена клінічна картина", – зазначив Степанов. 

Читайте також:  Від коронавірусу померли два ченці монастиря

"Ми бачимо ураження не тільки органів дихальної системи, а іншого: печінка, нирки, серцево-судинна, центральна нервова система. Це все дуже ускладнює процес лікування. Ви бачите по статистиці, що в нас збільшується кількість летальних випадків, – зауважив міністр. – Незважаючи на весь досвід наших лікарів, їхню самовіддану працю й боротьбу за життя кожного українця, вони не боги. Тому дуже важливо, щоб ви не хворіли, шановні українці". 

Степанов закликав громадян дотримуватися рекомендацій епідеміологів та карантинних обмежень: уникати скупчення людей, користуватися масками й антисептиками. 

Міністр також закликав органи місцевого самоврядування та поліцію контролювати дотримання протиепідемічних заходів. Голова МОЗ наголосив, що лікарі за рік епідемії виснажилися. 

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Марія 06.04.2021, 21:48
Я навіть не здивована. Ситуація справді сумна