У Мукачеві проведуть безкоштовний воркшоп із написання резюме

Життя  7 квітня 2021 року, 11:50 780

Цієї суботи, 10 квітня, у Мукачеві відбудеться безкоштовний воркшоп «Як писати резюме?». Ініціаторами заходу є освітні медіакурси «MediaPlatform» та навчальний центр «Platform 9 3/4».

За словами організаторів, воркшоп є актуальним для тих, хто в процесі пошуку роботи або прагне змінити свою професію. Лекторки воркшопу — ІТ-рекрутер в компанії Astound Commerce — Анжеліка Макогін, PR-менеджер, медіааналітик — Мирослава Вербищук.

Під час навчання ви дізнаєтеся:

  • що писати у резюме, аби твою кандидатуру обов‘язково розглянули?
  • на що звертають увагу HR-менеджери провідних компаній?
  • яка різниця між резюме та CV, і для чого писати супроводжуючий лист?
  • особливості працевлаштування в ІТ-сфері та креативних індустріях.

Читайте також:  Кандидат по 68 округу від партії "Слуга народу" в своєму резюме зробив понад 10 помилок

Лекторка та організаторка заходу, Мирослава Вербищук розповідає, що ідея в проведенні воркшопу в неї виникла тоді, коли вона шукала фахівців у свою команду.

Як правило, молоді спеціалісти, які шукають першу роботу, не вміють або не знають як писати резюме. Це проблема, адже невдале представлення себе як спеціаліста часто стає причиною відмови з боку роботодавця. Під час воркшопу ми розберемо типові помилки, дамо кілька порад для проходження співбесіди та разом складемо резюме, – зазначила Мирослава Вербищук

Початок заходу о 12:00. Адреса: Мукачево, вул.Купальна, 2а (навчальний центр«Platform 9 3/4»). Вхід вільний! Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/z96otFFiVRwm6orT6.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0