Закарпаття вже цього тижня отримає вакцину проти коронавірусу Sinovaс

Життя  13 квітня 2021 року, 07:45 1780

Головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик анонсувала, що цього тижня Закарпаття отримає вакцину для профілактики коронавірусу Sinovaс.

Вона повідомила, що ситуація з COVID-19 у регіоні сьогодні має стійку тенденцію до стабілізації.

Читайте також:  Де у Закарпатті можуть посилити карантин: список ОТГ

«Спостерігаємо зменшення кількості нових випадків захворювання та зниження рівня смертності.

Результати, яких ми досягли упродовж місяця перебування в «червоній» зоні, дуже легко втратити. Щоб не допустити підвищення рівня епідемічної небезпеки, нам потрібно й надалі дотримуватися встановлених обмежень».

Також Вікторія Тимчик додала, що на Закарпатті триває перший та другий етапи вакцинації. Протягом вакцинальної кампанії щеплення проти COVID-19 уже отримали 10774 закарпатці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Неля 13.04.2021, 08:33
скоріш би вже 40-річних вакцинували
Іван 13.04.2021, 08:08
Пішли вы зі своїми вакцина и знаєте куди? Сволота ви одна. Чому не кажете, що кожна вакцина, це важкі метали, і через деякий час ідуть важкі побочні діїї, які потім вбивають людину.? Чому правду приховуєте? Якщо вірус мутує, а ні одна вакцина в світі ще не пройшла три етапи перевірки, які мають бути по протоколу приблизно 3,10 років,то про що говорити. Чому приховуєте факт, що чере 6,12 місяців ідуть зворотні процеси в організмі людини, то кому повезёт, вижиє, а більший процент населення просто вимре?