На Рахівщині укріплюють гору конструкціями рекордних розмірів

Життя  13 квітня 2021 року, 11:30 1628 ФОТО

На дорозі Н-09 Мукачево-Рахів-Івано-Франківськ-Львів триває спорудження низової стінки між селами Ділове та Луг. Ці роботи виконуються у рамках програми Президента країни "Велике будівництво". 

"Довжина конструкції становить 826 метрів. Її будують секціями через великий ухил земполотна. Вже забетонували 8 секцій по 12 метрів", – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький. 

За кількасот метрів гору укріплюють верховою габіонною стінкою. Вона буде завдовжки 51 м, заввишки – 4 м. Для відведення води з ґрунтів у стіну вмонтовують дренажні труби.

Читайте також:  На ремонт однієї з доріг на Закарпатті витратили 30 мільйонів

У пресслужбі Закарпатської ОДА зазначили, що за масштабами конструкцій, що захищають дороги від розмиву й обвалення ґрунтів, Закарпатська область є рекордсменкою. 

"Усі пам’ятають, які обвали у гірських районах області були минулого року, коли стихія змила величезні ділянки дороги. Щоб подібне не повторилося, укріплення і захист дорожнього полотна – невід’ємний етап ремонту доріг у таких регіонах", – зазначив Мирослав Білецький. 

Тільки вздовж маршруту Н-09 Мукачево-Рахів-Івано-Франківськ-Львів вже влаштували понад два кілометри підпірних стінок.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0