В Ужгороді розроблять транспортну модель міста

Життя  14 квітня 2021 року, 16:58 698

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв узяв участь в онлайн-конференції міжнародного проєкту CLIMADAM «Стратегія адаптації до змін клімату та заходи щодо пом’якшення їх негативних наслідків для транскордонного регіону Словаччини та України».

Сьогодні відбулася стартова конференція Проєкту, організатори – партнери із Словацької Республіки. Розглядали виклики через зміни клімату та пошук можливих рішень на національному, регіональному та місцевому рівнях для адаптації до них. Окрему увагу приділили розробленню транспортної моделі та плану сталої міської мобільності для міст України.

У рамках цього проєкту в Ужгороді розроблятимуть транспортну модель міста. Як зазначив Богдан Андріїв, сучасні виклики вимагають системного підходу до інфраструктури кожного міста. «Розпочинається новий і один із важливих чергових проєктів для нашого міста – розробка транспортної моделі. Ми вдячні нашим партнерам із Кошицького самоврядного краю за можливість ознайомитися з досвідом побудови транспортних моделей у Словацькій Республіці та сподіваємось на співпрацю у розробці якісної ефективної транспортної моделі Ужгорода», – сказав, зокрема, Богдан Євстафійович.

Читайте також:  Рейди в центрі Ужгорода: подробиці від міськради

Останнім часом в Ужгороді дуже багато зроблено щодо розвитку інфраструктури – капітальний ремонт та реконструкція доріг, тротуарів, пішохідних доріжок, будівництво велодоріжок, встановлення нових автобусних зупинок, придбання нового сучасного громадського транспорту, запровадження нових автобусних маршрутів, облаштування кругового руху на перехрестях, будівництво нових світлофорів тощо.

Міська влада, за словами Богдана Андріїва, спрямовує зусилля на зменшення забрудненості повітря, планомірну розбудову сучасного громадського транспорту. Цього року парк комунального транспорту поповнять ще 13 нових сучасних автобусів із пасажиромісткістю близько 100 осіб кожен. У планах – придбати 5 електробусів та станції живлення у рамках програми кредитування за рахунок залучення фінансових ресурсів Європейського інвестиційного банку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0