На Закарпатті під час «Великого будівництва» повністю відремонтують дорогу Долина–Хуст

Життя  20 квітня 2021 року, 16:18 1205 ФОТОФАКТ

На дорозі Р-21 Долина–Хуст стартували ремонтні роботи. Протяжність автошляху складає 83 км, які повністю відновлять у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«У 2020 році вже відремонтували 30 км цього маршруту: від межі з Івано-Франківською областю до Міжгір’я. Тут уже зробили верхній шар дорожнього покриття. На ділянці наступних 19 км є поки тільки вирівнюючий шар. У 2021 році ремонт розпочався на ділянці від обходу м.Хуста до с.Березового із підготовчих робіт: розчистки кюветів та узбіч, обстеження та підготовки штучних споруд до ремонтів», – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький. 

На Закарпатті повністю відремонтують дорогу Долина–Хуст

Читайте також:  Чекали 15 років: в одному з сіл Мукачівщини ремонтують дорогу

Як зазначили в Закарпатській ОДА, маршрут проходить у гірській місцевості, а отже тут є і штучні споруди. Зокрема, від Торунського перевалу до Соймівського мосту провели ремонт 11 малих й одного середнього мостів. Цьогоріч запланували провести два капітальні ремонти двох мостів у межах цієї дороги. 

Дорога Р-21 Долина–Хуст проходить через Торунський перевал, що є частиною масиву Внутрішні Ґорґани, який розташований в Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Нагадаємо, у мережі показали відео жахливого стану однієї із доріг Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0