Кілька мікрорайонів Мукачева неочікувано залишились без електропостачання. Люди обурені

Життя  21 квітня 2021 року, 20:30 3824

Сьогодні, 21 квітня, частина Мукачева залишилася без світла. Як стало відомо "PMG.ua", станом на 19 годину електроенергії не було в мікрорайонах Черемушки та Пентагон. Чи були відключення в інших районах міста — наразі невідомо. Як зазначили читачі, попередження про такі відключення не надходило, тому така ситуація стала справжньою несподіванкою для містян. 

Читайте також:  Тариф на електроенергію для українців може злетіти: названо нову ціну і дату

Натомість, на офіційній сторінці "Закарпаттяобленерго" міститься інформація про планові відключення електропостачання через роботи з обслуговування електричних мереж, спрямовані на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів. У доданому файлі міститься перелік місць та орієнтовна дата виконання робіт.

Зокрема, 21 квітня у Мукачеві через ремонті роботи з 9 ранку та до 16 години без світла залишилися вулиці І. Зріні та Чехова, та 9:30 по 17 годину — вулиці Вокзальна, Сільвая, Волошина. Що стало причиною відсутності електропостачання на інших вулицях — лишається загадкою, оскільки офіційної інформації від відомства наразі немає.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Черёмушки 21.04.2021, 21:22
То воды нет, то електричества, без предупреждения. Вы что бл издеваетесь, ублюдки!
Мукачево 21.04.2021, 21:17
Обленерго дебіли які роботи 20 квітня з ранку 6,30 годин, небуло світла, а 21 квітня кожні пів години небуло це росвигово вулиця Набережна для чого брехати