«Давай вже, їдь до Ужгорода»: Фейсбук облетіло дивовижне відео

Життя  22 квітня 2021 року, 09:36 7436 ВІДЕО

У мережі з’явився відеоролик «Давай вже, їдь до Ужгорода». Робота знайомить з історією міста, демонструє цікаві ужгородські локації та запрошує туристів їх відвідати. Над втіленням ідеї у життя працювала ужгородська команда «Наша Файта». Керівник івент-агенції Михайло Карпенко розповідає: показати Ужгород в усій його красі у двохвилинному відео було доволі складним завданням.

«В Ужгороді є дуже багато цікавих локацій, які заслуговують уваги. Але, передусім, ми хотіли показати симбіоз стародавньої архітектури із новою історією нашого міста. Крім того, у відео є 3 герої, котрі уособлюють минуле, сьогодення та майбутнє нашого міста. Таким чином ми хотіли продемонструвати, що Ужгород – місто багате історією, культурою, архітектурою і людьми: чудовими, різними, успішними та цікавими», – розповідає Михайло Карпенко.

Давай вже, їдь до Ужгорода

Участь у зйомках відео візитівки Ужгорода взяв закарпатський музикант Іштван Халус. Розповідає, охоче зголосився стати частиною проєкту, адже Ужгороду є що показати, є чим вразити і здивувати навіть найбільш вибагливих туристів.

Читайте також:  Мережу підкорює дивовижне відео про Карпати

«Це сучасне європейське місто. Зі своїм шармом та особливостями. Тут гарно розвинуте художнє мистецтво, концертна діяльність різних напрямків, від класичної до сучасної музики, тут комфортно, затишно, а потреби на будь який смак можуть бути задоволені. Наші архітектурні пам’ятки, сквери, парки, липова алея, місто в цвітінні сакур – це чудово і це зобов’язаний побачити кожен, бодай раз у житті», – ділиться враженнями Іштван Халус.

Відеоролик «Давай вже, їдь до Ужгорода» доступний українською та англійської мовами. Відтак, орієнтований запросити до нашого міста не тільки українського туриста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Оля 22.04.2021, 10:18
Гарне відео, достойна робота:) Треба б таке і про Мукачево)