Коли у 2021 році відзначають День матері

Життя  23 квітня 2021 року, 15:34 9298

День матері у 2021 році святкують 9 травня. Дане зворушливе свято щорічно в Україні відзначають у другу неділю травня.

Мама – перше слово, практично, у житті кожної людини. Материнську любов оспівано у піснях, про неї знято безліч фільмів та зіграно п’єс. Та ніякий художній образ не в змозі передати турботу і піклування матері про дитину. Материнська любов є безмежною.

Читайте також:  Погода на травень 2021: якою буде перша половина місяця та погода на Пасху

Матерям потрібно дякувати і вклонятися щоденно, не тільки у свята. Та все ж, у світі є свято, яке покликане продемонструвати любов дитини до матері. Життя занадто стрімко протікає, і, як це часто буває, людина не завжди встигає висловлювати свої почуття і сказати "спасибі" любій неньці.

У Міжнародне свято Дня матері важливо висловити всю ту любов, яку відчуває серце дитини до найріднішої людини на Землі.

Історія свята Дня матері

Найперше його почали відзначати у США в 1914 році. В Україні вшановувати матерів запропонували в 1928 році Союз українок Канади. Протягом 10 років його відзначали спочатку у Львові, а згодом і на Тернопільщині. Але у 1939 році радянська влада День матері заборонила і тільки в 1990-му завдячуючи зусиллям деяких громадських організацій, зокрема й Союзу українок, дане свято почали відзначати знову.

День матері має також і релігійне підґрунтя. Відзначається воно у травні, оскільки цей місяць вважається місяцем Пречистої Діви Марії. Християни споконвіку звертаються до Матінки Божої і просять у Неї здоров’я, допомоги та заступництва. Богородиця посідає чільне місце у свідомості кожної віруючої людини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0