Погода на травень 2021: якою буде перша половина місяця та погода на Пасху

Життя  22 квітня 2021 року, 08:15 13336

Погода на травень 2021 року цікавить багатьох. Особливо на початок місяця, оскільки тут у часі зійшлись і травневі вихідні, і Великдень та свято Юрія. Отож, якою буде погода у першій половині місяця, читайте у нашому матеріалі.

Прохолодний, а часом ще і дощовий та сніжний квітень, підходить до свого завершення. Останні його дні так само не порадують теплом. Про це розповіла Тетяна Адаменко, начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру. Невелике потепління, за її словами, варто чекати на початку третього весняного місяця.

Читайте також:  Пів місяця вихідних: скільки відпочиватимемо у травні та коли

Науковець зазначає, що весна-2021 якраз відповідає кліматичним нормам.

"Ось те, що було в минулому році, – це було анонмальним", – зазначила вона та додала, що весна 2021 року близька до кліматичної норми, хіба що трохи прохолодніше.

Погода на Пасху

Погода на Великдень не сильно порадує українців. Незначне потепління супроводжуватиметься опадами. Найвищі температури варто очікувати на Сході України та на Закрпатті – до +16 та +18 градусів в денний період відповідно. На решті території України стовпчики термометра показуватимуть в межах 12-13 градусів вище нуля.

На Пасху, 2 травня, за попередньою інформацією, на крайньому заході країни мінлива хмарність, без опадів.

Погода у травні

Після Великодня, 3 та 4 травня, потепліє ще трохи практично по всій території України. Таке поступове підвищення термометрів фіксуватимуть до 8-9 травня. Втім, саме в ці дні синоптики прогнозують рясні дощі.

6 травня – свято Юрія. В цей день також прогнозують опади. У народі говорять: "Коли на Юру дощ і грім, то буде радість людям всім". А ще на це свято, особливо на Заході України, влаштовували поливанки, аналогічні великоднім.

Погодні сайти, у свою чергу, показують, що у першій половині місяця на спеку годі чекати. Максимальні температурні значення будуть на рівні +20 градусів. Традиційно, прохолодніше буде у Карпатах.

Можливо, Вас зацікавить:

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іра 22.04.2021, 08:38
хай би на Великдень файно було