При якій умові ЄС дозволить в’їзд туристам на свою територію

Життя  26 квітня 2021 року, 13:04 1581

Європейський Союз влітку відкриється для в’їзду для туристів, щеплених вакцинами від коронавірусу, затвердженими Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен, повідомляє New York Times.

Зазначається, що швидкі темпи вакцинації у США та перемовини між американською владою і Євросоюзом щодо того, як зробити сертифікати вакцинації прийнятними для доказу імунітету у туристів, дозволять Єврокомісії рекомендувати зміну політики, яка могла б забезпечити відновлення трансатлантичних подорожей для відпочинку.

Читайте також:  У Закарпатті розпочали вакцинацію препаратом "Pfizer"

Видання не уточнює деталі такого рішення. Зокрема, у деяких цитатах президента Єврокомісії говориться про вакцинацію саме в США, а в інших – загалом про осіб, щеплених визнаними в ЄС вакцинами, без прив’язки до країни щеплення.

“Наскільки я бачу, американці використовують вакцини, затверджені Європейським агентством з лікарських засобів. Це надасть можливість вільного пересування та подорожей Європейським Союзом”, — наголосила Урсула фон дер Ляйен.

І додала, що очевидно одне — всі 27 держав-членів беззастережно приймуть всіх, хто щеплений вакцинами, схваленими EMA. Наразі агентство схвалило всі три вакцини, які використовуються в США, а саме Moderna, Pfizer/BioNTech і Johnson&Johnson.

Фон дер Ляйен не стала називати конкретних дат, коли саме можуть відкритися туристичні поїздки або подробиці того, як це відбуватиметься.

Джерело: МІІ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0