У Мукачівській ТГ будуватимуть аеропорт. Підписано меморандум

Життя  27 квітня 2021 року, 09:50 825 ФОТО

Cьогодні на позачерговій сесії Мукачівської міськради депутати уповноважили мера Андрія Балогу на підписання меморандуму про співпрацю щодо проектування та будівництва нового аеропорту в Закарпатській області.

Меморандум підписано на сесії міської ради в присутності депутатського корпусу. Його підписали за участі Мукачівського міського голови Андрія Балоги, директора державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» Олега Тарасюка.

Сторони, укладають меморандум про співпрацю з метою ефективної співпраці стосовно проектування та будівництва нового аеропорту в Закарпатській області. Його буде зведено на території Мукачівської міської територіальної громади.

Читайте також:  Новий аеропорт на Закарпатті будуватимуть на території Мукачівської ТГ

Укрінфрапроект сприятиме у питаннях, які пов’язані з фінансуванням за рахунок державних коштів та реалізацію проекту з будівництва нового аеропорту. Меморандум діє до завершення будівництва та введення в експлуатацію нового аеропорту в Закарпатській області

Також, як зазначили у Мукачівській міськраді, меморандум буде підписано головою ОДА Анатолієм Полосковим та головою облради Геннадієм Петровим.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0