Літатимуть тричі на тиждень: роботу аеропорту "Ужгород" відновлюють

Життя  14 квітня 2021 року, 13:45 1351

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров сьогодні повідомив, що роботу аеропорту "Ужгород" незабаром відновлять. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

"Ми запускаємо пасажирські авіаперевезення із Закарпаття та відновлюємо роботу аеропорту "Ужгород"! Про це сьогодні під час брифінгу у Верховній Раді оголосив заступник голови фракції, керівник Закарпатського партійного осередку "Слуги Народу", народний депутат України Микола Тищенко.

Завдяки активній участі Президента України Володимира Зеленського, народних депутатів фракції "Слуга народу", зроблено усе можливе, аби небо над Закарпаттям стало знову відкрите для авіасполучення.

Читайте також:  Для аеропорту в Закарпатті обрали нове місце через місцевих бізнесменів

З 1 червня 2021 року авіакомпанія WINDROSE запускає регулярні рейси "Київ – Ужгород" та "Ужгород – Київ" тричі на тиждень. У разі наявності відповідного попиту, регулярність рейсів буде збільшена.

Запуск аеропорту "Ужгород" – це не просто польоти у столицю і назад. Це створення відповідного центру підготовки пілотів та персоналу, які в майбутньому стануть частиною більш грандіозного проекту – експлуатації нового аеропорту, який буде побудований на Закарпатті!".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Еган 14.04.2021, 16:37
Хай лиш вкажуть ціну квитка і все стане зрозуміло.Якщо біля 3000 грн,як раніше, то літати будуть лише депутати за державні кошти. І знову закриють рейси.Така сама ситуація буде і з новим аеропортом.
Балу 14.04.2021, 14:48
чи на довго то всьо через місяць закриють за відсутності пасажирів..
Іван 14.04.2021, 13:58
І нащо нам авіарейси в Київ? ліпше би були в Прагу, в Будапешт. Там майбільше наших закарпатців. А не в Києві. От такі рейси були б потрібні нашим людям