Влада Мукачева звернулась до "Укрзалізниці" з проханням відремонтувати будівлю залізничного вокзалу

Життя  29 квітня 2021 року, 12:26 950

Депутати Мукачівської міської ради звернулися до акціонерного товариства «Укрзалізниця» та регіональної філії «Львівська залізниця» з пропозицією відреставрувати будівлю залізничного вокзалу в Мукачеві.

Як відомо Мукачівська міська влада виділить понад 13 млн. грн. з місцевого бюджету на реконструкцію привокзальної площі. Проєктом передбачена заміна дорожнього полотна, організація дорожнього руху з облаштуванням автостоянки, зупинка для екскурсійних автобусів, освітлення площі led-ліхтарями та благоустрій території. Зокрема, на проїжджій частині встановлять асфаль товщиною 15 см., тротуари викладуть ФЕМ-плиткою, центральний вхід гранітним каменем.

Читайте також:  Експерти схвалили проєкт реконструкції привокзальної площі у Мукачеві

Мукачівська міська влада пропонує Укрзалізниці долучитися до реконструкції залізничного вокзалу, капітально відремонтувати фасад будівлі, облаштувати платну парковку на прилеглій території до вул. Вокзальна.

Також у зверненні йдеться про необхідність облаштування колії міжнародного пасажирського сполучення Мукачево-Будапешт до будівлі вокзалу за європейським стандартом 1435 мм., зараз відстань між платформами більше 500 м., що вкрай незручно для пасажирів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0