Туреччина поступово послаблюватиме коронавірусні обмеження

Життя  16 травня 2021 року, 21:29 766

У Туреччині після повного локдауну поступово послаблюватимуть коронавірусні обмеження. Туреччина запровадила повний локдаун з 29 квітня, після того, як кількість щоденних випадків COVID-19 піднялася до понад 60 000, а смертність також досягла рекордного рівня. Після локдауну кількість щоденних інфекцій різко зменшилася, 8 травня знизившись до рівня менше 20 000. Міністерство охорони здоров’я повідомило, що з 13 травня кількість випадків складала приблизно 11 000.

Читайте також:  При якій умові ЄС дозволить в’їзд туристам на свою територію

  • Під час періоду поступової нормалізації комендантська година діятиме з 21.00 до 5 ранку.
  • Поїздки між містами дозволятимуться поза комендантською годиною.
  • Люди зможуть подорожувати автобусом, літаком або поїздом між провінціями під час комендантської години, але для міжміських поїздок на приватних транспортних засобах під час комендантської години потрібні спеціальні дозволи.
  • За повідомленням МВС Туреччини, не буде спеціальних обмежень для людей віком від 65 років, які вже отримали дві дози вакцин проти COVID-19 або тих, хто не досягнув 18 років.
  • Ресторани та кафе дозволятимуть винос та доставку лише в робочі дні з 7.00 до 20.00. У вихідні дні вони пропонуватимуть службу доставки лише з 7 ранку до півночі.
  • Інші заклади та підприємства, включаючи бари, басейни, весільні зали, спортзали, кінотеатри, не працюватимуть до червня.
  • Торгові центри прийматимуть покупців лише у робочі дні з 10.00 до 20.00, але у вихідні дні не працюватимуть.

Нагадаємо, що Зеленський попросив президентку однієї з країн ЄС про спрощення туризму для українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0