Декілька населених пунктів у двох районах залишаться без газопостачання

Життя  18 травня 2021 року, 14:37 3515

Закарпатське лінійно-виробниче управління магістральних газопроводів та АТ "Закарпатгаз" повідомляють про проведення планових робіт на двох ГРС. Так, завтра, 19 травня, роботи проводитимуться на ГРС Чоп. Це означає, що у мешканців Чопа, Великої Доброні, Червоного, Соломонова на Ужгородщині та Свободи, Бакоша, Бадіва, Данилівки на Берегівщині газопостачання буде повністю припинене.

Вогневі роботи на об’єктах газотранспортної системи, а саме газорозподільчих станціях, проводитиме Закарпатське лінійно-виробниче управління магістральних газопроводів. Повне припинення газопостачання буде зі сторони цього управління. Аналогічні роботи проводитимуться 25 травня на ГРС Карпати.

Читайте також:  Ціна газу для населення у травні зросла

"Звертаємо увагу усіх мешканців на необхідності перекрити крани на ввідних газопроводах та перед газоспоживаючими приладами (котли, колонки, плити). Окрім того, після завершення робіт просимо мешканців забезпечити доступ працівників АТ "Закарпатгаз" до своїх помешкань для подальшого відновлення газопостачання", – йдеться в повідомленні пресслужби АТ "Закарпатгаз".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0